Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zaprasza na studia

faks: 243664100
e-mail: rekrutacja@wlodkowic.pl
www.wlodkowic.pl

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku (SWPW) to uczelnia bezsprzecznie kształcąca na wysokim, europejskim poziomie. Dokłada wszelkich starań, by sprostać wymaganiom współczesnego świata. Jest jedną z najstarszych niepublicznych uczelni w Polsce. Wszelkie działania podejmowane przez władze Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płońsku mają na celu szeroko pojęte dobro studenta, ponieważ naukową atmosferę każdej uczelni tworzą przede wszystkim ludzie. Takie pojmowanie rzeczywistości pozwala na kształcenie specjalistów, ludzi w należyty sposób wyposażonych w wiedzę i umiejętności niezbędne na współczesnym wymagającym rynku pracy. Sprawdź ofertę dydaktyczną!

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w PłockuSzkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku