Studia Podyplomowe w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH

Chcesz zdobyć aktualną praktyczną wiedzę, dzięki której podniesiesz swoje kompetencje i zostaniesz liderem? Myślisz o swoim rozwoju? Bądź przedsiębiorczy i wybierz studia podyplomowe w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. To już ostatnie dni rekrutacji na rok 2017/2018!

Studia podyplomowe oferowane przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH to okazja do zdobycia najnowszej wiedzy specjalistycznej oraz kształtowanie umiejętności praktycznych. Inspirujące zajęcia prowadzone przez wybitnych nauczycieli akademickich SGH i doświadczonych praktyków. Każdy program studiów to doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych zajęć. Wybierz studia z szerokiej oferty kierunków dopasowanych do potrzeb rynku pracy. To inwestycja w siebie, która procentuje wiele lat.

google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Oferujemy również studia, kursy i szkolenia na specjalne zamówienie firm, przedsiębiorstw i instytucji administracji centralnej. Skontaktuj się z nami. Rekrutacja trwa.

Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH: www.sgh.waw.pl/knop/oferta.