MBA Open Day w Akademii Leona Koźmińskiego

Jak poszerzyć swoje kompetencje? W jakim kierunku się rozwijać? Jak lepiej zarządzać firmą? To pytania, nad którymi często rozmyślamy. Już 9. września w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się dzień otwarty studiów MBA. Celem spotkania jest prezentacja programów oferowanych przez uczelnię, a także pomoc w dobraniu odpowiedniej ścieżki rozwoju.

Podczas dnia otwartego przyszli studenci będą mogli zapoznać się zarówno ze sposobem prowadzenia zajęć, jak i porozmawiać z wykładowcami, którzy udzielą informacji o wybranych kierunkach. Dodatkowo Akademia Leona Koźmińskiego przygotowała konsultacje z doradcami edukacyjnymi, którzy pomogą dobrać najlepszy program studiów MBA, dopasowany do potrzeb kandydatów.

W programie spotkania przewidziane są również dwa wykłady – od godziny 10:00 „Negocjacje i budowanie relacji w biznesie” prowadzone przez Nikolaya Kirova oraz od godziny 12:30 „Finanse – jak zwiększać wartość przedsiębiorstwa” przygotowane przez dra Pawła Wnuczaka.

– Akademia Leona Koźmińskiego posiada bogatą ofertę studiów MBA. Programem najbardziej ogólnym i uniwersalnym jest Executive MBA, notowany w pierwszej 100–tce najlepszych programów MBA na świecie według rankingu „Financial Times”. ALK ma w swoim portfolio również specjalistyczne kierunki MBA przystosowane do potrz

eb różnych branż. Są to m.in. MBA Finanse, MBA IT, MBA dla inżynierów czy MBA Logistyka I Łańcuchy Dostaw – mówi Monika Żochowska, doradca edukacyjny Akademii Leona Koźmińskiego.

Studia MBA rozwijają i poszerzają kompetencje, które są niezbędne na wyższych szczeblach kariery zawodowej. Studenci z dyplomem Akademii Leona Koźmińskiego zwiększają również swoją konkurencyjność na rynku – Koźmiński jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wejść na stronę www.kozminski.edu.pl/mbaday i zapisać się na wydarzenie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jedna myśl nt. „MBA Open Day w Akademii Leona Koźmińskiego

1. KubaLeszczyński

Jeśli już odbyło się takie spotkanie adresowane do osób, które myślą o podjęciu studiów MBA, to nic straconego. Oferta programów jest bardzo bogata. Warto skorzystać z naszego kalendarza. Wszystko w jednym miejscu. Wystarczy kliknąć na ten link: mbaportal.pl/pl-PL/calendar/o-studiach-mba/kalendarz-mba i gotowe!