Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym

ZAPROSZENIE na konferencję prasową na temat Prawa studenta w nowej ustawie o szkolnictwie wyższym. W spotkaniu wezmą udział: Jarosław Gowin, wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego oraz Tomasz Tokarski, przewodniczący Parlamentu Studentów RP.

= 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 sierpnia (piątek) o godzinie 13:00 w Sali Wystawienniczej w Centrum Wodnym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (ul. Ciszewskiego 6, Budynek 49).

Akredytacje lub pytania można zgłaszać do Łukasza Rusajczyka, rzecznika prasowego Parlamentu Studentów RP na adres l.rusajczyk@psrp.org.pl lub telefonicznie 501 483 028.