Jak stworzyć pierwszą grę?

Szkoła Twórców Gier to cykl darmowych szkoleń i warsztatów skierowanych głównie do studentów i osób dopiero rozpoczynających swoją karierę. W ramach Szkoły poruszane są zagadnienia tworzenia gier od strony programistycznej i od strony designu, a także kwestie marketingu, prawa, wydania gier itd.

'rc:0'; //-->

Najbliższe spotkanie STG odbędzie się na Politechnice Łódzkiej w sobotę, 26 listopada, w godzinach 10.00-16.00. Zapraszamy na Wydział FTIMS do auli F.04 (budynek B14, Instytut Fizyki).

Ubiegłoroczna edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród początkujących twórców gier. Prowadzona była tylko online, a transmisję każdego spotkania obejrzało około 4 000 osób.

Zapisy na wydarzenie oraz więcej informacji na: www.szkola-tworcow-gier.pl oraz www.facebook.com.