Studia MBA Project Management w WSAiB!

dc1d6f777886429c4e95ddd8c1ab062e_XLWybierz prestiżowe studia MBA w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni! Trwa rekrutacja.

Elitarne studia MBA Project Management to możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy z zakresu profesjonalnego zarządzania projektami, poznania najnowszych teorii oraz nabycia kompetencji zarządzania organizacją. Jest to również  wyjątkowa szansa uzyskania aż 11  międzynarodowych certyfikatów branżowych, a także możliwość wymiany doświadczeń z innymi praktykami i akredytowanymi trenerami.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowsk

iego w Gdyni proponuje studia MBA o specjalistycznym profilu, dzięki czemu umożliwia kształcenie się w konkretnej branży. Jest to idealny kierunek rozwoju dla osób wiążących swoją karierę zawodową z branżą zarządzania projektami, programami i portfelami projektów.

Organizatorami studiów MBA Project Management WSAiB są Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni oraz Altkom Akademia – największa w Polsce firma szkoleniowa. Partnerem studiów został niemiecki Uniwersytet Hochschule Bremerhaven, do którego odbywa się fakultatywny wyjazd w trakcie trwania studiów.

Więcej informacji: www.wsaib.pl.