Rekrutacja do programu MOST

Do 15 maja trwa rekrutacja do programu MOST. Oferta adresowana jest do studentów i doktorantów, którzy chcą spędzić semestr zimowy lub cały rok akademicki 2016/17 na wybranej polskiej uczelni.

Program Mobilności Studentów i Doktorantów MOST stwarza możliwość studiowania przez semestr lub cały rok akademicki na jednej z ponad dwudziestu krajowych uczelni partnerskich. Przez 15 lat  funkcjonowania “polskiego Erasmusa” z możliwości nauki w innym mieście skorzystało już ponad 10 tysięcy osób. Uniwersytet Jana Kochanowskiego uruchomił MOST w kwietniu 2015 roku.

O miejsce w Programie mogą się ubiegać:
– studenci po ukończeniu drugiego semestru jednolitych studiów magisterskich;
– studenci po ukończeniu drugiego semestru studiów na studiach I stopnia;
– studenci po ukończeniu pierwszego semestru na studiach II stopnia;
– doktoranci po ukończeniu pierwszego roku studiów doktoranckich.

Od 15 kwietnia do 15 maja  br. można składać wnioski o wyjazd w ramach Programu MOST  na semestr zimowy i cały rok akademicki  2016/2017.

Więcej informacji: www.ujk.edu.pl.