UWr – Informator dla kandydatów na studia na rok akademicki 2016/2017

Na rok akademicki 2016/2017 Uniwersytet Wrocławski będzie prowadził rekrutację na ponad 70 kierunków studiów I stopnia (licencjackich), 4 kierunki studiów I stopnia (inżynierskich), 2 kierunki studiów jednolitych magisterskich, ponad 50 kierunków studiów II stopnia (magisterskich), międzyobszarowe studia indywidualne I i II stopnia.

W ramach tych kierunków do wyboru jest ponad 250 specjalności i specjalizacji w tym blisko 30 programów w języku angielskim. Kształcenie odbywa się w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

lor_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Kierunki studiów na Uniwersytecie Wrocławskim można podzielić na pięć obszarów naukowych: przyrodniczy, ścisły i techniczny, humanistyczny, filologiczny, prawny i społeczny.

Jeśli chcesz przystąpić do postępowania rekrutacyjnego, musisz zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów poprzez stronę www.rekrutacja.uni.wroc.pl lub bezpośrednio na stronie www.irka.uni.wroc.pl.

Więcej informacji oraz informatory: www.issuu.com.