Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej – pierwszy w pełni międzynarodowy program MBA w Europie Środkowej

Z dumą informujemy o rozpoczęciu programu Executive MBA Katalyst, pierwszego w pełni międzynarodowego programu EMBA w Europie Środkowo-Wschodniej, stworzonego dla myślących przyszłościowo menedżerów, przedsiębiorców i kadry kierowniczej.

Program EMBA Katalyst jest wynikiem strategicznej współpracy między dwiema wysoko cenionymi i mogącymi poszczycić się dużym doświadczeniem szkołami biznesu – CEU Business School w Budapeszcie oraz Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej w Warszawie.

Weekendowe zajęcia będą odbywały się co trzy tygodnie – jednocześnie w Warszawie i w Budapeszcie. Program  kładzie nacisk na głęboką wiedzę, doświadczenie i kreatywną wyobraźnię kadry oraz studentów obydwu instytucji. Na nowatorskie podejście do nauczania, będące częścią programu EMBA Katalyst, składać się będą nowoczesny progr

am, grupy studenckie łączące uczestników z obydwu szkół, specjalne holistyczne weekendy tematyczne oraz weekendy “super Katalyst”, podczas których obydwie grupy spotkają się w Warszawie lub w Budapeszcie.

Wierzymy, że ta pierwsza w swoim rodzaju współpraca na płaszczyźnie EMBA w ogromnym stopniu przyczyni się do rozwijania tak potrzebnych menedżerskich talentów w Europie Środkowo-Wschodniej i poza nią międzynarodowego programu EMBA w Europie Środkowo-Wschodniej, stworzonego dla myślących przyszłościowo menedżerów i przedsiębiorców.

Więcej informacji: www.biznes.edu.pl