Dodatkowa rekrutacja w Uniwersytecie Wrocławskim

Uniwersytet Wrocławski uruchomił dodatkową rekrutację na studia. Nadal możecie aplikować na wybrane kierunki studiów licencjackich.

By wziąć udział, trzeba zarejestrować się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). Rekrutacja trwa również na studia II stopnia oraz studia niestacjonarne.

Rejestracja na stacjonarne studia I stopnia i jednolite magisterskie zakończyła się 2 lipca i do tego czasu w Internetowej Rejestracji Kandydatów odnotowano 23 tys. zgłoszeń, z czego ok. 20 tys. na studia I stopnia stacjonarne i jednolite magisterskie. Po I turze naboru limit miejsc wypełnił się na licencjackich studiach stacjonarnych na kierunkach: administracja, komunikacja wizerunkowa i mikrobiologia. Na te trzy kierunki oraz te, na których limit miejsc wypełni się po III turze naboru, nie będzie rekrutacji dodatkowej. Natomiast tam, gdzie zostaną wolne miejsca, będzie można rejestrować się w rekrutacji dodatkowej ustalanej indywidualnie na każdym kierunku – w kilku przypadkach rekrutacja już została otwarta.

Poniżej publikujemy listę kierunków studiów stacjonarnych I stopnia, na które można się zapisywać. Informacje o dodatkowej rekrutacji można znaleźć także w serwisie rekrutacyjnym www.rekrutacja.uni.wroc.pl, wybierając w prawym górnym rogu opcję “A–Z lista kierunków”. Dodatkowa rekrutacja oznaczona jest ikoną

Dodatkowa rejestracja na studia w języku polskim (stan na dzień 24 lipca 2015 r.)

• Archeologia, I stopnia stacjonarne
  • Atronomia, I stopnia stacjonarne
  • Dyplomacja europejska, I stopnia stacjonarne
  • Dziedzictwo Kultury materialnej – ochrona, promocja, gospodarowanie, I stopnia stacjonarne