Psychologia w Zielonej Górze

Już od października na Uniwersytecie Zielonogórskim na Wydziale Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu dostępne będą studia na kierunku psychologia.

To jeden z najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych kierunków studiów.

Dla przyszłych studentów uczelnia przygotowała 60 miejsc. Kierunek dostępny jest w ramach studiów magisterskich jednolitych, które trwają pięć lat. Studia kończą się uzyskaniem tytułu magistra. Co ważne będą dostępne zarówno w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, czyli również dla tych, którzy cenią sobie i studia i pracę zawodową.

Dostępne specjalności w toku studiów

• psychologia kliniczna
  • psychologia edukacyjna i wychowawcza
  • psychologia pracy, organizacji i zarządzania

Studia z zakresu psychologii dają bardzo wiele możliwości rozw

oju. Zarówno w zakresie diagnozy, w zakresie wspierania czy pomocy innym potrzebującym, ale także dają możliwości rozwoju osobistego. Osoby, które zdecydują się studiować psychologię będą mogły nauczyć się różnych form psychoterapii. Absolwenci psychologii mają szeroki wachlarz zatrudnienia w: mediach, systemie edukacji, systemie zdrowia czy sądownictwie.

Rekrutacja na kierunek trwa do 15 września br.

Biuro Rekrutacji
Uniwersytetu Zielonogórskiego
al. Wojska Polskiego 69 (pokój 101 R; I piętro)

Poznaj uczelnię: Uniwersytet Zielonogórski