Nowości w UJK

Od października ruszają nowe kie­run­ki, które przygotowane zostały by zagwarantować absolwentom profil praktyczny.

Pow­stały na UJK we współpra­cy z ek­s­per­tami i przyszłymi pra­codaw­ca­mi, u których stu­den­ci będą mogli od­bywać prak­ty­ki. Nowości dostępne są na trzech wydziałach.

Wydział Humanistyczny

• Europejskie studia kulturowe – specjalności: kreowanie mediosfery i dialog kultur.
  • Informacja w przestrzeni publicznej – specjalności: e-publikacje, broker informacji, informacja w edukacji i kulturze, terapia przez media.

Wydział Zarządzania i Administracji

• Finanse i rachunkowość – specjalności: finanse i rachunkowość przedsiębiorstw, finanse i rachunkowość jednostek sektora publicznego.
  • Bezpieczeństwo narodowe – specjalności: zarządzanie kryzysowe i ochrona ludności, bezpieczeństwo wewnętrzne
    Unii Europejskiej, System obrony RP.
  • Politologia – specjalność: politologia 40 plus.

Wydział Matematyczno-Przyrodniczy

• Turystyka i rekreacja – specjalności: hotelarstwo, turystyka zdrowotna, organizacja i obsługa ruchu turystycznego i turystyka wiejska.

Więcej informacji znajdziecie na stronie rekrutacji UJK: http://www.ujk.edu.pl/rekrutacja_2014_2015.html

Poznaj uczelnię: Uniwersytet Jana Kochanowskiego

Jedna myśl nt. „Nowości w UJK

1. Deb0308kt

Jak najbardziej polecam. Mam doświadczenie z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Profesjonalnie i rzetelnie.

Deb0308 – Wart to czytać: