Nowe kierunki

Rekrutacja na studia trwa. Niezdecydowani maturzyści mają w tym roku ogromny wybór nowości w uczelniach.

Uniwersytet Wrocławski podobnie jak kilka uczelni w Polsce przygotował nową ofertę dydaktyczną na studiach licencjackich i magisterskich. Nowe kierunki i specjalizacje zaproponowane przez Uniwersytet to dobrze znane studia dostępne również w konkurencyjnych uczelniach. Do oferty uczelni dołączyły m. in.: gospodarka przestrzenna, historia w przestrzeni publicznej, italianistyka, mikrobiologia, militarioznawstwo oraz pedagogika specjalna.

Rekrutacja w Uniwersytecie Wrocławskim ruszyła 1 maja. Po raz pierwszy możecie wybrać następujące kierunki studiów stacjonarnych:

Nowe studia licencjackie

• genetyka i biologia eksperymentalna,
  • gospo
    darka przestrzenna,
  • italianistyka,
  • mikrobiologia,
  • militarioznawstwo,
  • pedagogika specjalna,
  • socjologia ekonomiczna.

Nowości na studiach magisterskich

• historia w przestrzeni publicznej,
  • komunikacja wizerunkowa,
  • praca socjalna,
  • zarządzanie środowiskiem przyrodniczym.

Uniwersytet przygotował również dwa nowe kierunki dla studentów zainteresowanych studiami niestacjonarnymi:

• pedagogika specjalna – studia licencjackie
  • komunikacja wizerunkowa – studia magisterskie

Poznaj uczelnię: Uniwersytet Wrocławski