Szykują nowe kierunki

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Chorzowie przygotowuje nowe kierunki. W ofercie pojawi się kierunek arteterapia

Pojęcie arteterapii jest coraz bardziej znane. Powszechność tej formy terapii wynika z rosnącego zapotrzebowania na innowacyjne sposoby edukacjiterapiirozwoju komunikacji.

/p>

W tym roku Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie zwiększyła liczbę kierunków dostępnych w ofercie o studia z zakresu arteterapii. Zakończyły się już prace związane z utworzeniem kierunku w stopniu licencjackim. Teraz pozostało uzyskać pozytywną opinię Ministerstwa o możliwości uruchomienia kierunku w październiku tego roku.

Propozycja edukacyjna GWSP w Chorzowie realizowana będzie przez specjalistów z dziedziny medycyny, sztuki, pedagogiki, obszarów terapeutycznych. To praktycy, którzy zajmują się arteterapią od wielu lat. Bogate doświadczenie wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie nowego kierunku sprawiło, że jest to oferta naprawdę interesująca.